Gmina Mniów

Inne ogłoszenia
Wiadomości z gminy

XIII Międzynarodowy wyścig kolarski Szlakiem Walk MJR Hubala PDF Drukuj Email
środa, 30 maja 2018 14:22

Plakat

 
Wykaz nieruchomości przeznaczonej do użyczenia PDF Drukuj Email
środa, 30 maja 2018 13:14

W Biuletynie Informacji Publicznej urzędu znajduje się ogłoszenie Wójta Gminy Mniów z dnia 30 maja 2018 r. o nieruchomości przeznaczonej do użyczenia. Szczegóły w ogłoszeniu.

Poprawiony ( czwartek, 07 czerwca 2018 11:38 )
 
Komunikat dotyczący wałęsających się psów PDF Drukuj Email
środa, 23 maja 2018 13:20

W okresie letnim na terenie naszej gminy nasila się zjawisko wałęsających się psów. Psy te mają swoich właścicieli a pojawiające się tzw. bezdomne psy to głównie zwierzęta nieodpowiednio dopilnowane przez właścicieli.

Gmina Mniów przypomina o sposobach postępowania w przypadku wałęsających się psów:

  • w przypadku gdy właściciel wałęsającego się psa jest znany, należy fakt ten zgłosić na policję, która ma prawo nałożyć mandat na nieodpowiedzialnego właściciela zwierzęcia.
  • w razie potwierdzonej bezdomności zwierzęcia oraz w przypadku zagrożenia zdrowia mieszkańców, np. gdy pies jest agresywny i atakuje mieszkańców gmina podejmuje interwencje wyłapania i odwiezienia do schroniska.

Większość przypadków wałęsających się psów wynika z ludzkiej nieodpowiedzialności za własne zwierzęta, które bez nadzoru wałęsają się po terenie gminy często narażając na niebezpieczeństwo innych mieszkańców, szczególnie dzieci i kierowców.

Więcej…
 
Komunikat dla prowadzących działalność gospodarczą PDF Drukuj Email
piątek, 18 maja 2018 14:53

Uwaga! Jeśli Twoja firma była założona przed 1 stycznia 2012 roku i została przeniesiona do CEIDG z gminnej ewidencji - upewnij się, że na wpisie znajduje się numer PESEL. Jeśli go na nim nie ma - możesz go uzupełnić najpóźniej do 19 maja 2018 roku.

Pełna informacja jak to sprawdzić znajduje się w komunikacie na stronie CEIDG.

Wystarczy, że został przez Państwa złożony wniosek do CEIDG po tym terminie, a wpis już jest uzupełniony. Jeśli jednak Państwo nie zdążyli uzupełnić swojego wpisu, będzie jeszcze taka możliwość dziś do końca pracy Urzędu oraz w dniu jutrzejszym, tj. 19 maja 2018 roku (sobota).

W trosce o Państwa spokój i czas, w sobotę 19 maja, w Urzędzie Gminy Mniów będzie dyżurował pracownik obsługujący CEIDG w pokoju nr 8, w godzinach 8:00-12:00.

 
Wykaz nieruchomości przeznaczonej do dzierżawy PDF Drukuj Email
środa, 09 maja 2018 13:14

W Biuletynie Informacji Publicznej urzędu znajduje się ogłoszenie Wójta Gminy Mniów z dnia 9 maja 2018 r. o nieruchomości przeznaczonej do dzierżawy. Szczegóły ogłoszeniu..

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 9 z 61

Mobilny system powiadamiania

Gmina Mniów Blisko Ciebie

Władza Wdrażające Programy Europejskie
Unia Europejska