Gmina Mniów

Dodatkowe 73 komputery dla mieszkańców PDF Drukuj Email
środa, 05 listopada 2014 17:30
innowacyjna_gospodarka.jpg herb.jpg   ueefrr_l-kolor.jpg

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013

FUNDUSZE EUROPEJSKIE - DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI

W miesiącu sierpniu zakończył się odbiór komputerów przez mieszkańców w ramach projektu pn.: „Bliżej e-świata – szerokopasmowy internet dla mieszkańców Gminy Mniów”. Także komputery dla szkół i świetlic trafiły do tych jednostek.
Dodatkowo w połowie września Władza Wdrażająca Programy Europejskie poinformowała, iż wyraża zgodę na zakup dodatkowych komputerów dla mieszkańców. Środki na ten cel przeznaczone zostały środki z oszczędności w ramach zamówień publicznych w Projekcie. Dzięki temu 73 gospodarstwa domowe otrzymają komputery wraz z dostępem do Internetu, a wnioskodawcy zostaną objęci szkoleniami w zakresie użytkowania komputera i korzystania z sieci Internet oraz aplikacji internetowych. Komputery zostaną dostarczone w listopadzie, a odbiorcami ich będą kolejne osoby, którym komisja rekrutacyjna przydzieli komputery na podstawie wniosków złożonych podczas naboru w styczniu. W tym samym czasie wnioskodawcy będą uczestniczyli w szkoleniach.

Dotacje na innowacje                                                                                                                             Inwestujemy w waszą przyszłość


 

Poprawiony ( czwartek, 06 listopada 2014 13:48 )