Gmina Mniów

Ogłoszenia firm i instytucji
Szkolenie ARiMR PDF Drukuj Email
piątek, 08 marca 2019 14:49

Wójt Gminy Mniów Piotr Wilczak i Kierownik Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Kielcach Tomasz Dulny serdecznie zapraszają na szkolenie z zakresu:

  • Dopłaty bezpośrednie-kampania 2019,
  • Identyfikacja i Rejestracja Zwierząt (nowy Portal IRZplus)

Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej urzędu gminy w dniu 13.03.2019 r. (środa) o godzinie 9:00.

Szczegóły na załączonym plakacie.

Attachments:
FileFile sizeLast modified
Download this file (szkolenie_arimr.pdf)szkolenie_arimr.pdf174 Kb2019-03-08 14:50
 
Ogólnokrajowy „Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne” PDF Drukuj Email
piątek, 08 marca 2019 14:46

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza właścicieli gospodarstw rolnych do udziału w XVII Ogólnokrajowym Konkursie Bezpieczne Gospodarstwo Rolne.

Celem konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne jest poprawa bezpieczeństwa i higieny pracy w gospodarstwach rolnych.

Głównymi organizatorami tego przedsięwzięcia w 2019 roku są: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Państwowa Inspekcja Pracy, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.

XVII Ogólnokrajowy Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne uzyskał Patronat Honorowy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

Każdego roku uczestnikom przyznawane są cenne nagrody. Zdobywcy pierwszego miejsca w 2018 roku, z powiatu kazimierskiego w województwie świętokrzyskim otrzymali ciągnik rolniczy Ursus C-380 o mocy 55 KW. Konkurs przebiegać będzie w trzech etapach: regionalnym, wojewódzkim i centralnym. Do Konkursu mogą być zgłaszane gospodarstwa, których właścicielami są osoby pełnoletnie, prowadzące produkcyjną działalność rolniczą i ubezpieczone w KRUS. Rolnicy zainteresowani udziałem w Konkursie powinni wypełnić formularz zgłoszeniowy, dostępny w placówkach terenowych Kasy, w OR KRUS oraz na stronie internetowej www.krus.gov.pl.

Więcej…
 
Praktyczne wskazówki dla rolników w przypadku konieczności uboju zwierząt gospodarskich kopytnych poza rzeźnią PDF Drukuj Email
piątek, 08 marca 2019 14:42

W załączeniu praktyczne wskazówki dla rolników przekazane przez Powiatowego Lekarza Weterynarii

Attachments:
FileFile sizeLast modified
Download this file (Praktyczne_wskazówki_dla_rolników_ubój_poza_rzeżnią.pdf)Praktyczne_wskazówki_dla_rolników_ubój_poza_rzeżnią.pdf1301 Kb2019-03-08 14:44
 
Czasowe utrudnienia w wydawaniu dowodów osobistych PDF Drukuj Email
środa, 27 lutego 2019 08:58

Jak informują Ministerstwo Cyfryzacji oraz Centralny Ośrodek Informatyki, w związku z wdrożeniem dowodów osobistych z warstwą elektroniczną, planowane są czasowe przerwy techniczne.

  • W środę 27 lutego 2019 r. czasowo wyłączona zostanie możliwość wnioskowania przez Internet o dowód osobisty. Usługa ta zostanie włączona ponownie 4 marca.
  • W piątek 1 marca od godz. 12.00 nastąpi przerwa techniczna w działaniu Rejestru Dowodów Osobistych. Oznacza to, że od tego momentu do końca godzin otwarcia urzędu, nie będzie możliwości załatwienia spraw dotyczących dowodów osobistych, w tym złożenia wniosków o dowód osobisty oraz wydania już spersonalizowanego dowodu. Obywatele wnioski o dowód mogą składać maksymalnie do godz. 11.30, aby urząd zdążył na czas wprowadzić dane do systemu.
Poprawiony ( środa, 27 lutego 2019 09:14 )
 
Ogłoszenie o wymianie wodomierzy głównych u odbiorców wody na terenie gminy Mniów PDF Drukuj Email
poniedziałek, 25 lutego 2019 11:41

W związku z koniecznością wymiany wodomierzy głównych u odbiorców wody na terenie gminy, uprzejmie informujemy, że w miesiącu lutym, marcu, kwietniu 2019 r. pracownicy GZUK w Mniowie będą dokonywali takiej wymiany. Wymiana wodomierzy będzie dokonywana w godz. 8.00 - 15.00.

W przypadku zabudowy wodomierza prosimy o wcześniejsze przygotowanie i umożliwienie jego wymiany. Wodomierz winien być zamontowany w miejscu łatwo dostępnym, pozwalającym na jego wymianę. Szczegóły dotyczące wymiany wodomierzy głównych w poszczególnych miejscowościach, będą podane w formie ogłoszenia i rozplakatowane na tablicach ogłoszeń, w sklepach, w danej miejscowości.

Krzysztof Krasowski

Kierownik Zakładu

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 26

Mobilny system powiadamiania

Gmina Mniów Blisko Ciebie

Władza Wdrażające Programy Europejskie
Unia Europejska

Okiem kamery

Mniów, Droga krajowa nr. 74