Gmina Mniów

Ogłoszenia firm i instytucji
Bezpłatne szkolenia dla rolników i domowników rolnika PDF Drukuj Email
poniedziałek, 18 stycznia 2010 09:35
logo_ue_x80px logo_wup2_x80px
program_regionalny-narodowa_strategia_spojnosci_x80px
Europejski fundusz społeczny Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach Kapitał ludzki
Narodowa strategia spójności

Projekt „Nowe Horyzonty”


Dwa moduły szkoleniowe do wyboru:


  • Specjalisty do spraw księgowości:

doradztwo zawodowe grupowe i indywidualne zasady prowadzenia księgowości, zasady obliczania podatku, prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, sporządzanie i analizę bilansu, obsługa komputerowego programu handlowego, obsługa komputera.

  • Specjalista do spraw sprzedaży:

doradztwo zawodowe grupowe i indywidualne, prawne aspekty sprzedaży, dokumentacja, obsługa klienta, obsługa kas fiskalnych i programów handlowych, obsługa komputera

Poprawiony ( poniedziałek, 18 stycznia 2010 11:32 )
Więcej…
 
Szczepienie lisów PDF Drukuj Email
czwartek, 03 września 2009 12:19

 

Świętokrzyski Wojewódzki Lekarz Weterynarii informuje, że w dniach 16 – 29 września 2009r. na terenie województwa świętokrzyskiego przeprowadzone zostanie ochronne szczepienie lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie. Szczepienie lisów zostanie wykonane przy użyciu szczepionki doustnej, zawierającej niezjadliwy szczep wirusa wścieklizny w ampułce, zatopionej w niewielkim, prostokątnym pakiecie stanowiącym przynętę, wagi ok. 30 gramów, koloru szaro-zielonego. Pakiety te zostaną rozrzucone na pola, łąki i lasy z samolotu.

Celem akcji jest zlikwidowanie występowania na terenie województwa świętokrzyskiego wścieklizny u lisów wolno żyjących, a tym samym usunięcie niebezpieczeństwa zakażania wścieklizną ludzi.

Apeluje się do mieszkańców województwa świętokrzyskiego o nie dotykanie i nie podnoszenie pakietów ze szczepionką, gdyż zapach ludzi na pakiecie powoduje, że lisy nie przyjmują szczepionki, co uniemożliwia ich uodpornienie.

 
<< pierwsza < poprzednia 21 22 23 24 25 26 27 następna > ostatnia >>

Strona 27 z 27